صحبت کردن در مورد روند جدید در بازار روسيه، کارشناسی ارشد Kobkarn اشاره به تغییر مداوم در اولویت های جغرافیایی.

شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان این یکی از مکان های بیشتر به دنبال بعد از اینکه در سوئیس است. قابل توجه آنهایی که چند Negombo Kosgoda Tangalle Wadduwa سر ساندرا Unawatuna خلیج Arugam و ماریسا است. نیز وجود دارد برخی از daredevilry بازی alongside―this است در قالب چند جوانان تایلندی دادن آتش دستکاری نشان می دهد. اما از اینجا به ارزش هر مرحله شما را در جهت رو به بالا است. مانند مناظر جدید اگر شما در حال آمدن به اینجا از بانکوک که پر سر و صدا، شلوغ و آلوده فراتر از تصور آن است. ونیز به عنوان 'زیباترین شهر انسان' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا' توصیف شده است. اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. شما می توانید تماشا پر جنب و جوش و پرندگان و حیوانات غیر معمول در ذخایر و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن.

سال به سال رشد انتظار می رود به بیش از 31%، وزیر Kobkarn TASS گفت. اوایل سال جاری سازمان گردشگری تایلند (TAT) حدود یک میلیون مهاجران روسی به پادشاهی در سال 2016 تا 13 درصد از سال گذشته پیش بینی. مهاجران از بسیاری از کشورهای دیگر نیز از رشد نمایش هستند اما در بازار روسیه می شود مهم ترین معلوم شد. ما آن را درک. روس ها نه تنها قرار، آنها کشف مقاصد جدید خود را, او افزود. صحبت کردن در مورد روند جدید در بازار روسيه، Kobkarn کارشناسی ارشد تغییر مداوم در اولویت های جغرافیایی اشاره کرد. به گفته خانم Kobkarn بردار بهره از پاتایا نسبت به استان های جنوبی با پوکت یکی از مقاصد تقاضای بالا معطوف شده است. روس ها در سواحل عشق. پیش از این، پاتایا مقصد اصلی برای آنها استفاده می شود. در حال حاضر آنها در حال کشف استان جنوبی برای خود.

Http://www.thephuketnews.com/russians-on-the-rise-1-15mn-tourists-from-russia-forecast-for-2016-up-31-60014.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

لیست می توانید بروید و در، برای مقاصد تابستان در اسپانیا. شما باید نماد عشق 'راج محل' در آگرا شده. مناطق محبوب برای اسکی کالاس Bernese زمینی و Graubünden است. این تور هزینه BSD 20-30 هر نفر. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. و در نهایت، من به شما بگویم که پاریس است یکی از بهترین مکان در جهان برای خرید، ناهار خوری و هتل اقامت لازم نیست. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ و ساختار و مواد غذایی، از آنجایی که این جایی است که توسط پرتغالی برای مقدار قابل توجهی از زمان حکومت بود. اگر شما هنوز خود را "جهان موازی" هنوز نرسیده ام، این کاملا نشان جالب قطعا نمی به شود از دست رفته است. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. ونیز با بسیاری از گالری های هنری بیش از حد پر شده است.