سفر روز از غار Redisand پولک ++ هنگ اتاق جزیره مشت هیجان انگیز و ارزش پول خود را برای روز تور سفر، شما باید از دست این بسته.

ارسال شده thend یک بار تکمیل فرم پرداخت را با پاپ یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم قرار دارد. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... زیبایی بی نظیر و هیجان 'مروارید جنوب در سر انگشتان شما و تعطیلات رویاهای شما فقط یک کلیک موس دور. برای یک روز که... بازگشت به سلطنتی پوکت مارینا – ماجراجویی سیام departs Haag شرکت در حدود 04:30 pm و وارد مارینا پوکت سلطنتی در حدود 06:00 برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. همچنین به 4000 صندلی رستوران بوفه لوکس و مغازه های فروش سنگهای و زنجیر طلا و ابریشم و چرم و سوغاتی های دیگر انتخاب.  برخی این است که در غار، برخی در کوه و برخی در جنگل.

اما در این روز آسمان شفاف شد و به طور طبیعی پیشرفته نمایش پانوراما. Phromthep کیپ (Laem Phromthep) یکی از معروف ترین نظرات در پوکت Phromthep کیپ است. کارت پستال در آن، در مجلات، و توقف محبوب در میان بسیاری از تورهای جزیره Phukets است. چرا پس معروف است؟ این کیپ شهرت برای داشتن بهترین نمایش غروب در این جزیره است. شاید آن نیست، اما ما آن را خیلی زود در روز که برای خودمان تجربه بازدید. که می شود گفت، کیپ Phromthep بود وقتی که کمتر زیبا ما صبح visitedinthe. کیپ شبه جزیره کوچک است که از southwesterntip پوکت juts است. با این حال، themain منطقه مشاهده است anexpansive چند لایه چشم پوشی کردن که عقب کمی قرار داده و مقدار زیادی از اتاق را برای بازدید کنندگان به sprawl فراهم می کند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tielandtothailand.com/three-scenic-viewpoints-phuket/

Top.ctivities: تمام گشت و گذار در خان لا & چانگ-Na "اگر شما کشف، هیچ دلیلی برای نه گفتن را دوست دارم"... سفر روز از درگذشت هیجان انگیز و ارزش پول خود را برای سفر روز تور غار RedIsand پولک ++ جزیره هنگ اتاق, شما نباید هنوز این بسته. بیشتر PhuketToursDirect، مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز، در پاسخ به این بررسی دقیقا مثل شما می گویند. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند. اما، شما همیشه بالای طبقه فوقانی VIP تنها با رزرو با Ac.Tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج کنید، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. یکی در دریای Krabi است و یکی دیگر در Phang خلیج آنگا است. سفر شامل تور Chalong والت قابل توجه – به راحتی محبوب ترین معبد در پوکت. بیشتر بدانید.